Ridaelamu ostuga meie partner KRAUS köögid kingib teile KÖÖGIMÖÖBLIT 5000 EURO väärtusega

kuid see ei ole veel kõik…

KINGITUS SISALDAB:

Disaineri kodukülastus. Disainer tuleb otse objektile, et hinnata ruumi suurust, anda köögi planeerimisel vajalikkuu nõu ja võtab esialgsed mõõdud.

Stiili ja värvivaliku konsultatsioon. Disainer teostab materjalide valiku ning jagab kasulikke nõuandeid värvilahenduste ja köögidisaini valikul, lähtudes Teie kodu sisekujundusest.

Teie köögi 3D-projekt mitmes erinevas lahenduses. Pärast esialgsete mõõtude võtmist, sobivate materjalide valikut ja kliendi soovide välja selgitamist esitab disainer, eelnevalt valitud värvides, loodud 3D-projekti ja hinnapakkumise.

Tööde lõpus teeb visiidi projektiga tegelenud spetsialist ja teostab paigaldatud köögimööblile kvaliteedikontrolli. Tulemuseks saate kontrollitud, pestud, ühendatud elektriseadmete ja santehnikaga köögi, eelnevalt kokkulepetud tähtajaks.

Väike üllatuskink. Peale köögimööbli paigalduse ja kvaliteedi saate KRAUS köögi poolt üllatuskingituse.

tingimused

  1. Kraus köögid kingib 5000 eurot väärtuses köögimööbli ja furnituuri v.a. tehnika ja santehnika, vabalt valitud materjalidega. Kui köögimööbli lõpp hind osutub kallimaks tellija maksab vahe kinni. Odavama projekti puhul tellija saab kasutamata summat kasutada tehnika ostuks läbi Kraus köögi.
  2. Kingitus ei saa vahetada raha vastu.
  3. Kingitus kehtib ainult antud objektis.

Kampaania kehtib kuni maju jätkub

Menüü