Tehniline info

Maja sise- ja välisseinad on ehitatud kiviplokkidest, vahelaed raudbetoonpaneelidest. Need lahendused tagavad üheskoos ehitise tugevuse ja vastupidavuse. Siseviimistluses on kasutatud ainult kvaliteetseid esmaklassilisi materjale: naturaalne tammeparkett, Itaalia plaadid, Hansgrohe santehnika.

KONSTRUKTILINE OSA 

Ridaelamu kujutab endast kiviehitist lintvundamendil. Laed on valmistatud raudbetoonplaatidest. Välisseinad on laotud plokkidest FIBO 200. Vaheseinad on valmistatud plokkidest AEROC 100.

Välisfassaad on valmistatud hinnalistest viimistlusmaterjalidest, nagu korrosioonielementidega alumiiniumpaneelid, looduslik klinkerkivi, kvaliteetne Caparoli krohv.

Heliisolatsioon: Seinad bokside vahel vastavad heliisolatsiooninõuetele suure varuga. Seinad korterite vahel on ehitatud betoonist valatud plokkidest COLUMBIA 240. Täiendava heliisolatsiooni tagab kivivillaga vooderdatud kahekordne kipskartong.

Kõrged laed: Esimesel korrusel on lagede kõrgus 3000 mm. Teise korruse ruumide kõrgus on 2800 mm. Laekõrgus vannitubades on 2500 mm.

Puit-alumiiniumaknad: klassikalises inglise stiilis kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiiniumaknad hoiavad talvel suurepäraselt soojust ja suvel jahedust, samuti annavad need majale kordumatu välimuse.

Siseuksed kõrgusega 2,3 m on varustatud sisehingede ja magnetlukkudega. Parema heliisolatsiooni saavutamiseks on uks täielikult täidetud MDF-iga, mille ümber on paigaldatud kummitihendid.

Terrass ja talveaed: igal majal on esimesel korrusel oma terrass ja klaasitud talveaed. Teisel korrusel on suur rõdu, kuhu pääseb magamistoast.

Küte: Bokside kütmiseks on paigaldatud kvaliteetne ÕHK-VESI soojuspump. Igas toas saab temperatuuri reguleerida eraldi andurite abil. Esimest ja teist korrust köetakse põrandaküttega.

Ventilatsioon : Majas hoitakse õiget mikrokliimat ning tagatakse värske sooja õhu juurdevool soojusvahetiga ventilatsiooniagregaadi abil. Tänu sellele langevad talvel küttekulud isegi kuni 90 euroni kuus.

Köögimööbel: Hind sisaldab 5000 euro väärtuses kvaliteetset köögimööblit firmalt KRAUS KÖÖGID, samuti kolmetunnist nõustamist ja disaineri väljasõitu objektile.

Privaatsus ja hubasus: Ridaelamud on paigutatud nii, et elutoad oleksid suunatud edelasse. Terrasside vahele on ehitatud vaheseinad ning maksimaalse privaatsuse ja hubasuse tagamiseks on krundid eraldatud madala aia ja hekiga.

Saun on varustatud seinaanduri ja temperatuuriregulaatoriga kerisega. Sauna uks ja seinad on klaasist. Sauna puitosad on haavapuust.

Vannituba ja tualett: vannitoa seinad ja põrand on kaetud Itaalia tootja keraamiliste plaatidega. Sanitaartehnilised seadmed firmadelt Laufen, Hansgrohe.

Elekter ja side: igal boksil on oma elektriühendus (16 amprit). Samuti on paigaldatud kaabel kiire Interneti jaoks. Sissepääsuväravate juurde paigaldatakse videotelefon.

Menüü