Interjöör

Kristiine Loftis ootavad teid läbimõeldud ja praktilised plaaneringud. Korterid on viimistletud looduslike ja kvaliteetsete materjalidega, mis loob hubase ja kadetseväärse interjööri. Valgusküllased ja avarad tubad, kõrged laed ,privaatne terrass, suured inglise aknad võimaldab teil nautida iga hetke kodus.

Pakettide hulgast leiavad endale midagi nii lofti stiili austaja kui ka klassikute tundja. Sisearhitekt Katerina Vali on loonud kaasaegse interjööri, mis sobib kokku industriastliku stiiliga kui ka klassikaga.

Viimistluspakett

LONDON

LONDONi pakett on inspireeritud ajastutruust klassikast, kuid sellel on puudutus tööstuslikkust ja moetrendidest. Kui olete huvitatud üksikasjadest ja austate autentsust, siis on see pakett teie jaoks.

Vannitoas kasutatakse nii põrandal kui ka seintel looduskivi mustriga viimistlusmaterjale. Lisatud kontrastsust musta viimistlusega segistid. Sanitaatseadmetena kasutati Hansgrohe ja teisete tootjate kvaliteetseid seadmeid.

Elamute seinad on heleda värvides, põrandaid katab klassikaline kalasabaparkett. London pakettis dekoratiivse elementidena kasutatavad paneeluksed muudavad interjööri eksklusiivseks ja täiendavad seda profiillist.

Viimistluspakett

PARIS

PARISi pakett on mõeldud elegantsetele ja romantilistele inimestele. Kui olete huvitatud üksikasjadest ja austate autentsust, siis on see pakett teie jaoks.

Vannitoas kasutatakse nii põrandal kui ka seintel looduskivi mustriga viimistlusmaterjale. Sanitaatseadmetena kasutati Hansgrohe ja teisete tootjate kvaliteetseid seadmeid.

Seinad ja laed on värvitud ning põrandal on kasutatud naturaalset ühelipiline tammeparketti. Paris pakettis dekoratiivse elementidena kasutatavad paneeluksed muudavad interjööri eksklusiivseks ja täiendavad seda profiillist.

Menüü